Lekcje skrzypiec Warszawa Wilanów, Warszawa Ursynów  

W Warszawskim Studio Skrzypiec staram się uczyć tak, aby techniczna strona opanowania instrumentu nie przysłaniała nam radości obcowania z nim.

Nauka gry na skrzypcach prowadzona jest indywidualnie, uczę gry zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorosłych.

Spotykamy się w trzech lokalizacjach 👇

📌Centrum Kultury Wilanów – ul. Kolegiacka 3,

📌filia Centrum Kultury Wilanów – ul. Radosna 11

📌Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”

ul. Indiry Gandhi 9.

 

Pracujemy z uśmiechem na twarzy, każdy z uczniów w swoim tempie, bezstresowo, czerpiemy z grania dużo radości i satysfakcji, a trudności przezwyciężamy nie zniechęcając się.

Lekcji skrzypiec udzielam już od dwudziestu lat – zaczęłam przekazywać swoją wiedzę będąc jeszcze studentką  Akademii Muzycznej w Warszawie. Po jej ukończeniu rozpoczęłam pracę w szkole, gdzie staram się rozbudzić w moich uczniach zainteresowanie nie tylko samym graniem, ale również umiejętnym słuchaniem otaczającej nas muzyki – zachęcam do uczęszczania na koncerty, w których niejednokrotnie sama biorę udział.

Moim zdaniem muzyka towarzyszyć powinna dzieciom już od najmłodszych lat. Wkroczenie w jej świat pociąga za sobą nie tylko odkrycie i rozwój tkwiących w każdym zdolności muzycznych, ale poprzez grę uczymy się koncentracji, zapamiętywania, podzielności uwagi, a także rozwijamy poczucie własnej wartości oraz inteligencję emocjonalną.

Moi uczniowie, jeśli tego chcą,  występują kilkakrotnie w roku na koncertach – pierwsze nuty wykonują publicznie już po trzech miesiącach nauki – muzykując solo, w duetach, tercetach, a nawet wystąpiło ich razem dziesięcioro:) Nauka poprzez obserwację innych dzieci, zbiorowa odpowiedzialność za powodzenie w czasie występu buduje więzi emocjonalne i uczy relacji międzyludzkich.

Muzykowanie towarzyszy tym młodym ludziom niejednokrotnie przez całe życie, wzbogacając jego- tak potrzebną w dzisiejszych czasach- duchową stronę.

Lekcje skrzypiec Warszawa Wilanów

Nauka gry na skrzypcach Warszawa Ursynów

Warszawskie Studio Skrzypiec