Jestem skrzypaczką, absolwentką
Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie (obecnie Uniwersytetu Muzycznego), którą ukończyłam w 2003 roku. Moja droga nauki gry na skrzypcach trwała 17 lat – począwszy od szkoły podstawowej przy ul. Miodowej w Warszawie, na studiach muzycznych kończąc.

Uzyskałam również dyplom ukończenia Kursu Pedagogicznego na macierzystej uczelni,  zdobywając tym samym uprawnienia niezbędne do nauczania gry na skrzypcach.

Wielokrotnie uczestniczyłam w Międzynarodowych Mistrzowskich Kursach Muzycznych w Łańcucie, w klasach skrzypiec profesorów: Andrzeja Grudnia (Belgia), Roberta Szredera (Holandia), Eberharda Feltza (Niemcy), Walentyny Jakubowskiej (Rosja) oraz w Lehrte (Niemcy). Wraz z kwartetem Ars Longa, w którym grałam I skrzypce, doskonaliłam swój warsztat na kursach prof. Mechtild Ortschig ze Stuttgartu, prof. Clausa Storcka z Monachium oraz prof. Avi Avramovicha z Jerozolimy. Podczas studiów nasz zespół korzystał z doświadczenia jednego z najlepszych kwartetów w Polsce – Kwartetu Camerata.

Jako stypendystka Amadeus Scholarship Found brałam udział w Mistrzowskim Kursie prowadzonym przez legendarny  Amadeus Quartet w Royal Academy of Music w Londynie.

Współpracowałam z orkiestrą Sinfonia Varsovia, Polską Orkiestrą Radiową oraz Warszawską Orkiestrą Filharmonia, 8 lat byłam koncertmistrzem Nowej Orkiestry Kameralnej (obecnie  – Warsaw Camerata). Miałam przyjemność występować w salach koncertowych wszystkich polskich Filharmonii z takimi wirtuozami jak:  Jan Krenz, Jerzy Maksymiuk, Andrzej Kurylewicz, Janusz Olejniczak, Marcin Nałęcz-Niesiołowski, Konstanty Andrzej Kulka, Krzysztof Jakowicz, Christopher Hogwood, Emma Kirkby, Michael Chance, Urszula Kryger, Jadwiga Rappe, Waldemar Malicki. Brałam również udział w wielu trasach koncertowych poza granicami Polski, m.in. w Czechach, Niemczech, Anglii, Francji, Hiszpanii.

Jestem stałym członkiem I skrzypiec w orkiestrze  Warszawscy Soliści Concerto Avenna, z którą koncertuję oraz dokonuję licznych nagrań płytowych. Jedna z nich – „Pieśni” Władysława Żeleńskiego – została wyróżniona prestizową nagrodą Polskiego Przemysłu Fonograficznego Fryderyk oraz  Złotym Orfeuszem – przyznanym przez Academie du Disque Lyrique w Paryżu.

Od 2013 roku tworzę Warszawskie Studio Skrzypiec przy Centrum Kultury Wilanów, którego Dyrekcja przyznała mi nagrodę uznania za nauczanie w roku szkolnym 2014/2015 oraz dyplom „za szczególne zaangażowanie w edukację muzyczną młodzieży w sezonie artystycznym 2015/2016”.

W roku 2022 Warszawskie Studio Skrzypiec zaczęło działalność również w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”, ponieważ liczba chętnych do wkroczenia w świat muzyki przeszła moje najśmielsze oczekiwania 😉

W 2020 r. zostałam nominowana do nagrody Anioł Talentu przyznawanej przez redakcję Polski Times, przyznawanej za „wspieranie talentów z pasją i zaangażowaniem oraz rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej u dzieci i młodzieży”.
Stworzone przeze mnie Warszawskie Studio Skrzypiec jest trzykrotnym laureatem Orłów Edukacji – w roku 2021, 2022 oraz 2023. 

Pochodzę z rodziny o tradycjach muzycznych. Moja mama jest pianistką, wykładowcą Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, dziadek był skrzypkiem, kompozytorem i dyrygentem. 

Jestem mamą dwóch córek, którym podobnie jak swoim uczniom pragnę zaszczepić miłość i szacunek do muzyki.